top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • 16 - 18 yaş arası üyelik görüşmelerimiz, mevzuat gereği bir aile büyüğü eşliğinde yapılmaktadır. İçeride ki üye profilinin korunması için yeni üyelik görüşmelerimiz randevulu ve üye danışmanı arkadaşlarımız ile yüz yüze yapılmaktadır.

  Siz de Ferrum GYM'e üye olmak isterseniz; 0212 871  0 500 numaralı hattan randevu oluşturabilir veya tesisimizi ziyaret edebilirsiniz...

  Ferrum GYM'de üyelikler minimum 6 aydan başlamakta olup; Bireysel Üyelik, Aile Üyeliği ve Kurumsal Üyelik olmak üzere 3 farklı üyelik seçeneğimiz bulunmaktadır.

 • Her biri branşında uzman eğitmenlerimiz; yaşınıza, kilonuza, spor aktivite geçmişinize, sağlık durumunuza ve spora ayıracağınız saatlere göre, tamamen size özel bir egzersiz programı hazırlamaktadırlar... Aylık gelişimleriniz takip edilerek hedef kilo ve kas kütlenize ulaşmanız hem bizim için hemde sizin için ortak bir hedef olarak takip edilmektedir.

 • Ölçüm yaptırmak için danışmadan veya 0212 871 0 500'den randevu oluşturmanız gerekmektedir. Ölçümler sabah erken saatlerde yapılmakta olup, aç karnına sonuç vermektedir. Maksimum 15 dakikanızı alacak pratik bir işlemdir.

 • Ferrum GYM Mobil uygulamamız üyelikle ilgili konularda hayatınızı kolaylaştırmak üzere hizmetinize sunulmuştur.
  Tesise giriş ve çıkışlarınız mobil uygulama üzerinde tanımlı Quarkod ile yapılmaktadır. Kalan üyelik gün sayınız, Egzersiz programınız gibi tamamen size özel bilgilerin yer aldığı uygulamamızı App Store veya Google Play'den akıllı cihazlarınıza indirerek üye olduktan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Yüzme, Kick Box, Tenis, Dans, Fitness gibi pek çok alanda uzman eğitmenlerimizden Özel Ders alıp, arzu ettiğiniz alanlarda kişisel gelişim sürecinizi, profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde ayrıcalıklı bir şekilde hızlandırabilirsiniz. Özel dersle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  0212 871 0 500

 • Grup derslerimize katılım her zaman ücretsizdir. Haftalık program halinde grup ders çizelgemizi sosyal medya kanalları üzerinden üyelerimiz ile paylaşmaktayız. Hafta içi her gün iki grup dersi olacak şekilde; Spinning, Mat Class, Total Body, Hat ve Mat Class Streching derslerimize tüm üyelerimiz ücretsiz olarak katılım gösterebilirler.

 • Çok gerekli olmamakla birlikte, grup derslerine önceden yapılmış randevular bizi motive eder.

 • Sadece üyelerimizin misafirlerine özel bir durum olan *günlük tesis kullanım ücreti ödenerek üye eşliğinde tesisimize misafir getirebilirsiniz.

 • Yüzme havuzumuz 160cm derinlikte ve yarı olimpik yüzme havuzu boyutlarına sahiptir. Havuza girmeden önce mutlaka açık duş alanlarımızda duş alınmalı ve bone kullanımıyla birlikte havuza girilmelidir.

  Açık yarası bulunanlar ve gribal enfeksiyon taşıyanların havuzu kullanması yasaktır.
  Havuz çevresinde diğer üyelerimizi rahatsız edebilecek; yüksek sesle konuşmak, havuz çevresinde şakalaşmak ve alkollü olarak tesiste bulunmak yasaktır.

 • Evet. Pandemiden sonra başlamış olduğumuz bu uygulamada herkes bireysel olarak havlusunu getiriyor.

 • Hem açık hem de kapalı otoparkımız bulunuyor. 

 • Evet... Dileyen her üyemiz internet erişimine Ferrum GYM üzerinden bağlanabilirler.

 • Yıllık üyelikler de minimum 1 hafta, maksimum 1 ay olmak üzere üyeliğinizi dondurabilirsiniz. Üyelik dondurma işlemleri için danışman arkadaşlarımızdan veya 0212 871 0 500 bilgi alabilirsiniz.

 • Ferrum GYM'in çatısı altında değerli üyelerimize avantajlı hizmet sunan diğer işletmeler Fer Garaj, Yonca SPA ve Smaç Spor Kulübüdür.

bottom of page